Autor Wątek: Ślubowanie  (Przeczytany 6898 razy)

agatamamablizniakow

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2013, 08:58:53 »
Dzień dobry, mój mąż pomoże Pani wypakować auto. Proszę wcześniej o telefon aby mógł sobie rozplanować dzień. Telefon do niego to 514327878 lub do mnie 660225026.
Zakupy oczywiście może Pani zrobić w supermarkecie. Pieniążki na ten cel myślę, że pójdą z pieniędzy klasowych. Za duży wydatek aby Pani  płaciła  z własnej kieszeni.  Może Pani śmiało do mnie dzwonić w razie problemów z zakupami.

Soków musi być sporo. Będzie dużo osób.  3 opakowania po 10 szt. Najlepiej mieszane smaki. Jabłko, pomarańcza, multiwitamina? Woda niegazowana 2,3 zgrzewki.

Ja postaram się załatwić duży termos na kawę i herbatę.

Kubeczków 100  i 200 talerzyków- będzie ciasto, sałatki i kanapki.

Potrzebne tez będą kubeczki na gorące napoje ( kawa, herbata) i małe łyżeczki.

Obrusy papierowe białe na stoliki.

Ja osobiście ciasto przynoszę rano przed ślubowaniem.

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Następnym razem proponuje wcześniej na zebraniu ustalać szczegóły i angażować wszystkich rodziców.


Kto może zająć się owocami? Trzeba kupić  banany, mandarynki, winogrono ( Pan Piotr obiecał kupić jabłka)

Pozdrawiam
Agata Laba- mama Michałka i Filipka









Rodzice Krzysia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2013, 15:37:24 »
Witam wszystkich,

ja przywiozę po 2 kg bananów, mandarynek i winogron.

O której godzinie zaczyna się ślubowanie?

Joanna Litwa

piotrdoroba

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 29, 2013, 07:49:25 »
Szanowni Państwo

Podsumowując naszą radosną twórczość związaną z ślubowaniem dzieci w najbliższą środę ustalono co następuje;


- Panie szanowne wypiekają wszelakie ciasta....

- Pani Sandra z koleżanką :-) przygotuje dla naszych pociech kajzerki smakowite...

- Pojawi się termos z wrzątkiem...

- Ja, dokonam zakupu utensyliów w hurtowni typu kubeczki, tacki, talerzyki...

- Rodzice którym  talentu kulinarnego nie staje :-) lub czas nie pozwoli proszeni są o zakup soków i owoców

- Wszelakie wiktuały muszą trafić do szkoły najlepiej o poranku wraz z dziećmi

- Ewentualnie zakupów uzupełniających dokonamy w dniu  ślubowania

- wieczorem roześlę dodatkowo maila z podsumowaniem...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 08:03:37 wysłana przez piotrdoroba »

jwysocka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 29, 2013, 07:57:57 »
Dzień dobry,

rozmawiałam z panem Piotrem wczoraj i powiedział, że zakupy (talerzyki, kubeczki i serwetki) załatwi on w hurtowni, którą ma gdzieś blisko. A co do soków - to podobno każdy z nas ma przynieść po dwa kartony soków i to powinno wystarczyć. Podobno też któraś Mama obiecała przygotować kanapki dla dzieci (w formie bułek, jeśli dobrze zrozumiałam).
Mamie Bliźniaków dziękuję za propozycję pomocy - w tej sytuacji nie będzie potrzebna. Chyba, że ustalenia się zmienią - to ja dalej oferuje pomoc w zakupach i transporcie :-).
Co do ciasta - ja w takim razie tez przyniosę w czwartek rano (razem z sokami i wodą). Czy jest jakieś ustalone miejsce gdzie to zostawimy czy to dopiero się okaże?

Joanna Wysocka

jwysocka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 29, 2013, 08:50:25 »

Podsumowując naszą radosną twórczość związaną z ślubowaniem dzieci w najbliższą środę

A ślubowanie nie odbywa się w czwartek 3 października? Coś się zmieniło?

agatamamablizniakow

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 29, 2013, 13:57:13 »
Nic nie wiem o zmianie terminu ślubowania.

Mam prośbę do Pani, która robi dekorację. Proszę się skontaktować z klasa Ia w sprawie dekoracji. Oni dekorują salę gimnastyczną chyba we wtorek i prosili aby im pomóc i zostanie ona na drugi dzień czyli na nasze ślubowanie.

A.Laba

piotrdoroba

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 29, 2013, 14:52:40 »

Podsumowując naszą radosną twórczość związaną z ślubowaniem dzieci w najbliższą środę

A ślubowanie nie odbywa się w czwartek 3 października? Coś się zmieniło?

oczywiście w czwartek o godzinie 16

spotkanie integracyjne odbędzie się na świetlicy, soki itp. jeśli ktoś przywiezie rano, proszę  zostawić w klasie .:-)
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2013, 16:58:53 wysłana przez piotrdoroba »

jwysocka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 01, 2013, 19:11:54 »
Mam prośbę - czy ktoś może poświęcić kilka minut i przepisać tekst ślubowania na forum? Hmmm, karteczka z tekstem zaginęła w tajemniczych okolicznościach, bliżej znanych zapewne tylko mojej Zuzi - a pamiętamy (wspólnie ;-)) tylko połowę... Albo może zdjęcie z tekstem będzie mniejszym problemem. Z góry dziękuję!

Seweryn Borek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 01, 2013, 19:56:10 »
"W obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów ślubuję uroczyście:
Wypełniać sumiennie obowiązki ucznia
Uczyć się pilnie, być dobrym kolegą
Dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły oraz domu rodzinnego
Przysparzać dumy nauczycielom i rodzicom
Swoim zachowaniem i nauką sprawiać im radość
Ślubuję być dobrym Polakiem i godnie służyć Ojczyźnie

Tak mi dopomóż Bóg!" 

Pozdrawiam

Seweryn Borek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 01, 2013, 20:04:00 »
Czy może ktoś rozwiać wątpliwości co do godziny rozpoczęcia ślubowania - na forum napisano, że czwartek o godz. 16:00 natomiast Panie ze świetlicy mówiły dzisiaj o rozpoczęciu zaplanowanym na godz. 17:00 (podobno dzień wcześniej o godz. 16:00 tj. w środę ślubowanie ma 1A)?

pimkaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 01, 2013, 20:13:16 »
Witam serdecznie, przepraszam dopiero dzisiaj zarejestrowałam się (jako mam trójki klasowej). Proponuję by poszła teraz konkretna lista (rozmawiałam dzisiaj z mamą Jasia, Krzysia i Igi) co kto robi. Ważne, by nie było za dużo, ani za mało :)

Moja propozycja to:

około 6-7 ciast (placki)
10 butelek wody niegazowanej
10 kartonów soków owocowych
dwie paczki kolorowych serwetek, by położyć je ładnie na stolikach
dwie paczki białych serwetek
60- 70 sztuk plastikowych kubeczków
50 sztuk talerzyków papierowych lub plastikowych
owoce to myślę, że winogrona i banany (jabłka, nektaryny będą niewygodne do konsumpcji i zostaną na stole)
5-6 paczek paluszków typu Lajkonik
kanapki dla dzieci (super pomysł, można byłoby zrobić około 30 kanapeczek na wece tylko dla dzieci)

to moje propozycje proszę odnieście się Państwo co o tym myślicie. Pozdrawiam Kasia, mama Bartka

pimkaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 01, 2013, 20:18:05 »
Zaproszenia zrobiłam w ilości 27 i dostarczyłam p. Dorotce wczoraj. Nie wiem ile osób będzie z "kadry". Rozmawiając z p. Dorotką, mówiła, że może to być około 10 osób.
Od kilku dni chodzi mi po głowie..., co robimy z Dniem Edukacji Narodowej czyli Dniem Nauczyciela 14 październik? Powinniśmy pomyśleć co kupić p. Dorotce (książka?). Mogę zająć się tematem, ale proszę o pomysły. Siostra Dyrektor również powinna dostać upominek?

Pozdrawiam

pimkaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 01, 2013, 20:52:25 »
nas (dzisiaj) p. Dorotka poinformowała, że ślubowanie jest o godzinie 17tej. gdyby miały być jakieś zmiany, zaznaczy to dzieciom w dzienniczkach.

jwysocka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 01, 2013, 21:05:55 »
"W obecności dyrekcji, nauczycieli..." 


Bardzo dziękuję!

I od razu zgłaszam, że piekę ciasto na czwartek i mogę przynieść dwa kartony (po 1 l) soków. Wszystko zostawię w czwartek rano w klasie.

Joanna Wysocka (mama Zuzi)

piotrdoroba

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Ślubowanie
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 01, 2013, 21:20:04 »
Od kilku dni chodzi mi po głowie..., co robimy z Dniem Edukacji Narodowej czyli Dniem Nauczyciela 14 październik? Powinniśmy pomyśleć co kupić p. Dorotce (książka?). Mogę zająć się tematem, ale proszę o pomysły. Siostra Dyrektor również powinna dostać upominek?

Pozdrawiam
[/quote]

Szanowne Panie  wątek dotyczy ślubowania więc jeśli pojawiają się nowe zagadnienia proszę otwierać nowy temat bo się pogubimy...w związku z tym zakładam nowy wątek Dzień Edukacji Narodowej i kolejny  O wszystkim  gdzie można pisać o wszystkim i  ewentualnie posłuży nam do generowania nowych tematów ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2013, 21:39:43 wysłana przez piotrdoroba »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
osiedleradosne polskiegpsts opravsko world-anime airpol