Autor Wątek: mikołajki  (Przeczytany 1742 razy)

Ela Cebula - skarbnik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
mikołajki
« dnia: Listopad 03, 2013, 20:57:26 »
Witajcie, pani Dorota prosiła , by dzieciom zakupić słownik ortograficzny Danuty Kownackiej z wydawnictwa Wesoła Szkoła. Do tego rozglądnę się za cukierkami i zrobimy paczuszki mikołajowe.

piotrdoroba

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: mikołajki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2013, 08:43:25 »
Proszę pisać jak będzie potrzebna pomoc  ;)

pimkaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: mikołajki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2013, 23:34:18 »
Elu, napisałam Ci maila. Uważam, że jeśli nie znajdziemy książek w niższej cenie, trzeba będzie dodatkowo zebrać od Rodziców pieniążki, by te słowniki zakupić. W końcu i tak nie ominie nas ten wydatek. Wiesz, że służę pomocą. Mama Bartka

pimkaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: mikołajki
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2013, 23:39:33 »
Witam serdecznie, Drodzy Rodzice napiszcie proszę w tym wątku (Elu chyba mogę?), czy organizujemy Dzieciom Wigilię, jeśli tak to w jaki sposób. Zastanawiałyśmy się z Elą jaki zwyczaj jest w szkole. Czy w ostatni dzień przed przerwą świąteczną jest poczęstunek w klasie i składanie życzeń? jeśli tak, to czy przygotowują to mamy, czy skarbnik kupuje z puli zebranych pieniędzy? Dziękuję i pozdrawiam

Ela Cebula - skarbnik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: mikołajki
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2013, 21:33:38 »
Co do Wigilii klasowej, to trzeba dopytać Pani Doroty. Mogę się dopytać. Wiem, ze 28 list są Andrzejki w klasie, więc tez dopytam o poczęstunek.

Co do Słowników to myslę że kupimy za tyle ile uda się utragowac i znaleźć najmniej.
Ja się rozliczam z wydatków na forum (można coś zasugerować) i wiem już teraz, ze jak w tych pieniądzach mają być wyjścia, prezenty ( w letnim semestrze Dzień Dziecka) to jednak musimy zwiększyć kwotę. najwyżej będziemy płacić w trzech ratach w roku szkolnym. Co pozostanie to będzie na zapas na przyszły rok. Ale to o tym jeszcze napisze w innym wątku.
W styczniu na zebraniu będziemy musieli zebrać znów pieniążki:-)
Ewentualnie o te 20zł więcej na pokrycie słownika.

agatamamablizniakow

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: mikołajki
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2013, 12:09:37 »
Witam, w księgarni na Podwalu jest możliwość zamówienia tej książki. Cena jej to 26,40. Pytałam o rabat mogą dać - 10%.
Pozdrawiam
Agata Laba

ula mama Pati

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: mikołajki
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2013, 16:03:05 »
Witam, nie wiem czy nie jest za późno ale zgłaszam, że mam znajomych w  hurtowniach księgarskich - mogę zaoferować pomoc w zakupię słownika. Jeśli nie jest za późno w poniedziałek mogę sprawdzić ceny.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
memoria mundodetelenovelas bbyfun darmowefora mundonovelas